Všechny značky

Erotické pomůcky

Jestliže vás zaujala nabídka našeho erotického spodního prádla, máte možnost si v našem sexshopu mujrobertek.cz dokoupit ještě další erotické pomůcky a třeba si tak doplnit vaši sbírku. Věříme, že si vyberete. :-)

V našem online sexshopu lze nalézt opravdu velkou nabídku erotických pomůcek. Mezi hlavní kategorie můžeme zařadit:

  • We-vibe
  • Vibrátory na g-bod
  • Vibrátory z kyber kůže
  • Vibrátory s dráždidlem na klitoris a s rotací
  • Návleky na penis a dráždidla
  • Vibrační vajíčka

V každé této kategorii erotických pomůcek si rozhodně najdete právě tu vaši, která vás dokonale uspokojí.

We-vibe jsou moderní vibrátory, které disponují dvěma motorky umístěnými ve dvou hlavicích spojenými pomocí pružného spojení. Dokážou stimulovat jak klitoris tak i bod-g. Mohou být použity také při klasické souloži.

Vibrátory na g-bod jsou specificky tvarované erotické pomůcky, jejímž účelem je co nejlépe stimulovat právě bod-g. Jsou k dostání v různých délkách a z různých materiálů. Tyto erotické pomůcky jsou velmi žádány mezi našimi zákazníky.

Vibrátory z kyber kůže, jehož představitelem je například vibrátor Natur skin big vibe, je vyroben z materiálu, který je dokonalou imitací pravé lidské kůže. Jeho vlastnosti vynikají hebkostí na dotek, možnosti se přizpůsobit a velmi propracovanému vzhledu a struktuře povrchu. Vzhled připomíná, díky vystouplým žilám reálný penis.

Vibrátory s dráždidlem na klitoris a s rotací, jejímž zástupcem může být například tento Pal Gift vibrátor jsou vymakané mašinky, které jsou určené pro opravdové fajnšmekry. Mají vibrační výstupek pro stimulaci klitorisu, navíc většinou obsahují dvě rotační zóny, které stimulují poševní vchod. Pro větší efekt a stimulaci bodu G mají navíc rotační špičku.

V naší nabídce je také možné najít erotické pomůcky pro pány a muže, jako například návleky na penis, které nejenže zvětší váš penis, ale také díky výstupkům dokážou příjemně dráždit partnerku. Také nabízíme vibrační a erekční dráždicí kroužky, které jsou vhodným doplňkem ke klasické souloži.

Veškeré zboží dodávané sexshopem mujrobertek.cz je diskrétně baleno. Na obyčejné papírové krabici najdete akorát název firmy (Marakar s. r. o. a zpáteční adresu). Na krabici nejsou žádné symboly, loga, názvy, které by jakýmkoliv způsobem naznačovaly, že se jedná o erotické pomůcky.

Navíc sexshop mujrobertek.cz pro vás připravil slevy a dárky. Při nákupu v našem sexshopu nad 500 Kč máte dárek zdarma a při nákupu nad 1000 Kč máte dárek a dopravu zdarma. Tak neváhejte, vstupte, vyberte a objednejte v sexshopu mujrobertek.cz.